شماره تماس : 09173020495

قوانین

قوانین

 

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات باتیس پی

به طور کلی هر سیستم خدماتی دارای مجموعه قوانینی می باشد که در چهارچوب مقررات بومی تعیین شده قضایی و مشتری مداری می باشند. باتیس پی نیز به عنوان یک سیستم ارای دهنده خدمات آنلاین و برای ارائه سرویس ها دارای قوانین مشخصی است تا در این راستا خدماتی سالم و بدور از حاشیه ارائه دهد.

خواندن قوانین باتیس پی برای تمامی کاربران الزامی بوده و در صورت بروز هرگونه تخلف و تخطی کاربران ، حق برخورد با کاربر خاطی طبق قوانین مندرج در سایت برای مدیریت باتیس پی محفوظ می باشد.
قوانین کلی:
ورود کاربران گرامی به وب‏‌سایت باتیس پی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده این وبسایت به منزله آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.
قوانین عمومی
با توجه به اینکه کلیه اصول و محتویات باتیس پی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد  متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به فردی اطلاق می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات باتیس پی اقدام کند.
همچنین از آنجا که باتیس پی یک وب‌سایت آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده فردی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

 

1- هرگونه سوء استفاده و تلاش برای تقلب در سیستم جهت مواردی مانند تخریب، سوءاستفاده مالی، نفوذ به حساب دیگران، دسترسی غیر مجاز و... تخلف محض بوده و بدون هیچگونه اطلاع رسانی قبلی حساب کاربر مسدود و از طریق قانونی پیگیری های لازم انجام خواهد شد.

2- باتیس پی به وبسایت ها یا وبلاگهای مغایر با قوانین جاری کشور و کسب و کارهای اینترنتی همانند سایت های قمار و شرطبندی، عبور از فی >لتر، فروش مواد مخدر و سلاح گرم و سرد، لوازم جنسی غیرمجاز.... و سایت هایی با دامنه های رایگان مانند پسوندهای ml, ga, cc, tk, gc و امثالهم، همکاری نمی کند . ثبت هر سایتی با موضوعات بالا، منجر به مسدود شدن حساب کاربری شده و موجودی حساب نیز برگشت داده نمیشود.

 
قوانین لینک دهندگان

1- رعایت کلیه بندهایی که در قوانین کلی سایت درج شده الزامیست.

2- در صورت درج لینک در هر بخش از سایت مانند کمپین گوگل، بازدیدساز، پاپ آپ، اسمارت پاپ آپ و... و تأیید و پرداخت هزینه، امکان بازگشت هزینه به حساب بانکی وجود نخواهد داشت. در صورت نیاز لینک مورد نظر غیرفعال شده و باقیمانده مبلغ به کیف پول حساب کاربری تان منتقل میگردد تا جهت مصارف بعدی مورد استفاده قرار گیرد.

3- در بخش کمپین گوگل فقط لینک هایی را ثبت نمایید که با کلمه کلیدی مد نظرتان، سایت شما از قبل در 200 نتیجه اول گوگل وجود داشته باشد. در غیر اینصورت پس از شارژ لینک، امکان لغو آن وجود نخواهد داشت و هزینه انجام شده سوخت می شود.

4- در صورت تشکیل کمپین گوگل، می بایست کد مربوط به اعتبار سنجی که در بالای همان صفحه قرار دارد را در هدر یا فوتر سایت خود قرار دهید. در صورت عدم درج کد، ورودیها و کلیک های صورت گرفته شناسایی نشده و موجب مسدود شدن لینک شما میگردد.

5- پس از ثبت لینک در هر یک از سرویس ها، تنها دو بار در ماه مجاز به ایجاد تغییر در آنها هستید و اینکار فقط توسط مدیر سایت قابل انجام می باشد.

6- باتیس پی یک سایت تبلیغاتی نیست و تنها یک ابزار کمکی برای ارتقا وبسایت شما جهت رشد رتبه الکسا و کسب جایگاه بهتر آن بصورت اصولی در نتایج گوگل می باشد. لذا مسئولیت هرگونه استفاده غیر اصولی به نحوی که به سایت شما آسیب وارد سازد بر عهده کاربر خواهد بود.
قوانین بازدید کنندگان

بازدید کنندگان کاربرانی هستند که به قصد کسب درآمد در سیستم باتیس پی ثبت نام کرده و با کلیک بر روی لینک های ثبت شده و انجام جستجوهای گوگل و یا نمایش پاپ آپ در سایت هایشان اقدام به ایجاد ترافیک و کسب درآمد می نمایند.

1- رعایت کلیه بندهایی که در قوانین کلی سایت درج شده الزامیست.

3- نام و نام خانوادگی که هنگام ثبت نام وارد می کنید می بایست با نام حساب بانکی شما یکسان باشد. در غیر اینصورت هیچگونه واریزی صورت نخواهد گرفت.در صورت صلاحدید تیم مالی و احراز هویت در زمان واریز وجه حق دریافت مدارکی مبنی جهت احراز هویت برای باتیس پی محفوظ می باشد.

4- در حال حاضر سقف درخواست پورسانت، دارا بودن حداقل ۵۰۰۰ تومان در کیف درآمدتان است. و به مبالغ پایینتر از آن بررسی نخواهند شد.

5- کلیه درخواست های برداشت وجه که از طریق پنل کاربریتان قابل ثبت می باشد، نیازمند بررسی و تحلیل بوده و در اسرع وقت به حساب بانکی تان منتقل میگردد.

6- در صورتی که شماره شبا دارای مشکل باشد و واریز از این طریق میسر نگردد، از روش واریز کارت به کارت استفاده شده و جهت هر تراکنش 500 تومان از کیف درآمد یا مبلغ واریزی جهت کارمزد انتقال کسر میگردد.